Reklama

Kule w płot

Kule w płot

02.07.2012
Czyta się kilka minut
Spór o miejsce Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie osiągnął już tak wysoką temperaturę, że gorączka nie pozwala niektórym jego uczestnikom dostrzegać rzeczywistości. Pani Poseł Sobecka nie zrozumiała mojego artykułu.
S

Szanowna Pani Poseł,

Pani list mnie zasmucił i ucieszył.

Zasmucił, bo dowodzi, że nie zrozumiała Pani mojego artykułu.

Ucieszył z tego samego powodu. Dowodzi, że nie zrozumiała Pani mojego artykułu.

Tym samym bowiem dodała Pani kolejny argument, który potwierdza jedną z głównych tez tamtego tekstu. Otóż spór o miejsce Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie osiągnął już tak wysoką temperaturę, że gorączka nie pozwala niektórym dostrzegać rzeczywistości.

Przez szacunek dla posła reprezentującego Rzeczpospolitą, a przede wszystkim dla 6990 obywateli, którzy głosowali na Panią w zeszłorocznych wyborach, odpowiem jednak na wszystkie zarzuty, wszystkie co do jednego nieuzasadnione. Pominę tylko inwektywy pod moim adresem. Te bowiem nie są problemem moim, ale Pani sumienia.

1

W moim artykule nie atakowałem kard. Stanisława...

8811

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]