Reklama

I love Poland

I love Poland

19.08.2019
Czyta się kilka minut
Po raz kolejny dotrzymali słowa. Przykłady można by mnożyć i mnożyć, ale może pierwszy z brzegu: jacht. Miał promować i upamiętnić – zaiste promuje, zaprawdę upamiętnia.
T

Ta władza po prostu jest wiarygodna. Nie ma barier, których nie można przekroczyć. Hejterzy rzucają jachtowi Polskiej Fundacji Narodowej i wicepremiera Glińskiego kłody pod nogi, ale oni (jacht, Fundacja i wicepremier) opierają się sztormom. Koszty są duże, ale nawet i 20 milionów PLN to po prostu pestka w porównaniu z niezmierzalnymi korzyściami, które łódź I Love Poland przyniosła nam wszystkim, Polakom, promując stulecie rocznicy odzyskania niepodległości przez nas wszystkich.

Jacht się co prawda zepsuł na kilka miesięcy – generalnie dużo, dużo było perypetii, zapewne spowodowanych tęczową zarazą – ale po pierwsze: ładnie cumował w marinie, a po drugie: w końcu został naprawiony, bo dobra zmiana umie naprawiać. Zdecydowanie, jacht I Love Poland od samego początku przebija szklany sufit imposybilizmu. Przykłady można mnożyć, ale przytoczę tylko jeden, z ostatnich dni.

...
2547

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]