Reklama

Dobre wady

Dobre wady

13.07.2003
Czyta się kilka minut
A

A mój syn „otrzymał/nie otrzymał promocji do klasy drugiej”, w związku z czym pojechaliśmy na wakacje. Ale wcześniej popadliśmy któregoś wieczoru w egzystencjalne zamyślenie i rozmawialiśmy o tym, jak to jest żyć. I uzgodniliśmy, że żyć jest bardzo fajnie, a mój syn zapytany, co było najlepszego w jego dotychczasowym życiu, odparł, że najlepsze było zdobywanie zamków. Utwierdziło mnie to w przekonaniu o licznych korzyściach dla młodego organizmu płynących z poznawania naszej ojczyzny, jej historii, zabytków jej kultury, uroków jej widoków i zalet jej toalet. I jeszcze, oczywiście, smaków jej lodów.

No to jesteśmy na wakacjach. Na dowód tego, że kraj nasz jest ciekawy i godzien poznania, całkiem niedawno całkiem niedaleko postawiono dinozaura typu allozaur. Ciocia Dorota przeczytała o tym w gazecie. Było tam napisane, że allozaur ma 14 metrów długości i 3,5 metra wysokości....

4774

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]