Reklama

Coś tam będzie

Coś tam będzie

24.08.2020
Czyta się kilka minut
Czy trzy miesiące temu można było się łudzić, że Polska Zjednoczona Prawica jednak nie zdemoluje Programu Trzeciego polskiego – bądź co bądź – radia?
C

Czwartek 20 sierpnia 2020. Do rozpoczęcia „Zapraszamy do Trójki” pozostało 60 minut, aż tu nagle audycja została z anteny zdjęta. Zdjąć z anteny – cóż za efektowne wyrażenie, które nam do cna spowszednieje. Cała Trójka została zdjęta z anteny, przechodzi na śmietnik historii, historii pisanej przez Polską Zjednoczoną Prawicę. Duda wygrał? Wygrał.

Czy trzy miesiące temu można było się łudzić, że Polska Zjednoczona Prawica jednak nie zdemoluje Programu Trzeciego polskiego – bądź co bądź – radia? Kto się łudził, ten się łudził, redaktor Strzyczkowski był za, a nawet przeciw, podjął decyzję o grze z szulerami, płacząc nad „nieskasowanym esemesem”. W czwartek 20 sierpnia 2020 roku przyszedł do funkcjonariuszy państwa PiS z programem naprawczym, a wyszedł z dymisją.

Dlaczego? Gdyż mamy mandat suwerena, robimy wszystko, co chcemy, za nic nie ponosząc odpowiedzialności. Bóg i...

2201

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Dobrze, że już ta wszystkie Many i Niedźwieckie i reszta kretów tęczowych założyła swoje radio i niech tam indoktrynuje naiwną młodzież, hip hip hura chciałoby się krzyknąć panie Klatkowski

"Many i Niedźwieckie" indoktrynowały dzisiejszych 70-latków, którzy zmienili ustrój w Polsce. Kto będzie teraz indoktrynował Szanownego Pana i do jakich zmian przysposobi? Póki co nie wiadomo, bo Trójka poległa. I może niech tak zostanie. Nieboszczka już dość się wycierpiała. Pozdrawiam Szanownego Pana.

W sumie w czasach podcastów i radia internetowego jakoś poradzę sobie bez Trójki, ale przymusowe płacenie abonamentu, w czasach Patronite boli mnie fizycznie. A cholera muszę mieć telewizor by obejrzeć filmy w przyzwoitej jakości. Kierunek zmian po ostatnich wyborach wskazuje, że walka zaostrza się im bliżej do zwycięstwa czy jakoś tak.

Też mnie boli, a telewizor mam. Dzieciom puszczam czasami daVinci Learning, czasami podłączę laptopa, by DVD zobaczyć na dużym ekranie. No i chłopcy czasem oglądają mecze. Powinno być tak, że skoro płacę ten abonament, to mam prawo wymagać od państwa określonej jakości programów. I realizacji tzw. misji edukacyjnej. Albo powinnam móc zrezygnować z abonamentu, jak w przypadku chociażby "TP" - nie płacę i mam ograniczony dostęp do treści. Nic by mi to nie przeszkadzało, gdybym mogła, dajmy na to, obejrzeć tylko trzy programy TVP w miesiącu i wysłuchać 3 audycji Polskiego Radia. Ba, mogłabym wcale nie oglądać TVP i nie słuchać PR!

Pani Anno, jak się podłącza takiego laptopa? Przepraszam, ze pytam o taka oczywista oczywistość, ale mam swoje lata i kiepsko sobie radzę z techniką. A własnie zepsuł mi sie odtwarzacz DVD

Pani Kalino, sprawa podłączenia laptopa do telewizora może nie być taka oczywista, jak się wydaje. Niewykluczone, że będzie potrzebna wizja lokalna obu urządzeń przeprowadzona przez kogoś lepiej zorientowanego w tym temacie. A w końcu i tak może się okazać, że tańszym albo nawet jedynym rozwiązaniem będzie zakup nowego odtwarzacza DVD :( Pozdrawiam serdecznie.

Dzięki, tak podejrzewałam:(

Pani Anno, oczywiście ma pani rację, ale podatek propagandowy nie służy zaspokajaniom ambicji gorszego sortu.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]