Reklama

36/08

36/08

02.09.2008
Czyta się kilka minut
TP 34/08
"

"Oskarżona Joanna K." - list Sławomira Cenckiewicza

Wielebny Księże Redaktorze,

nie chcąc wnikać w meritum sprawy p. Joanny Kranc, opisywać swojej z nią znajomości ani też polemizować z tekstem p. Ewy Winnickiej "Oskarżona Joanna K.", chciałbym sprostować jedynie kilka nieprawdziwych informacji, jakie znalazły się w tym artykule:

1. Nieprawdą jest, że w czasie, kiedy doszło do mojego spotkania z p. Kranc w końcu 2006 r., byłem pracownikiem IPN.

2. Nieprawdą jest, że podczas tego spotkania miałem opisywać zawartość teczki z IPN (o którą wystąpiłem na początku 2006 r. w ramach realizacji projektu dotyczącego emigracji i Polonii), mówiąc o werbunku "z tzw. boku", gdyż nie znam, a więc także nie posługuję się takim pojęciem.

3. Nieprawdą jest, że p. Kranc "przed blisko...

5337

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]