Reklama

Wydarzenie na basenie

Wydarzenie na basenie

16.03.2003
Czyta się kilka minut
A

A mój syn oddziałuje na mnie wychowawczo w kierunku słowności. Cokolwiek mu obiecam, może obrócić się przeciwko mnie. Wszystko pamięta. I zacząłem być słowny do tego stopnia, że postanowiłem opisać wreszcie - co już dawno Wam obiecałem - jak ratownicy ratowali tonącego na basenie w O., nie bardzo podłym mieście wojewódzkim słynącym dużą ilością cudownych, a przynajmniej cudacznych wydarzeń pilnie opisywanych przez prasę lokalną. A więc usiądźcie wygodnie i trzymajcie się poręczy i uchwytów, bo było to tak.

17 marca 2001 roku 27-letni Piotr ćwiczył nurkowanie na krytym basenie strzeżonym przez ratowników, panią Zosię i pana Andrzeja. Płynął długo pod wodą, aż zabrakło mu tlenu, zasłabł i poszedł na dno. Zauważył to ktoś z kąpiących się i zaalarmował panią ratowniczkę Zosię. „Panie, co pan mi tutaj” - odrzekła pani Zosia znad szydełka, czy co tam miała. „Przecież chłopisko sobie...

5597

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]