Reklama

Składanie prezentów

Składanie prezentów

08.10.2013
Czyta się kilka minut
Prazdnik Putina, edycja 2013.
Z

Zakładu usług urodzinowych ciąg dalszy. Składanie prezentów. Składanie ofiar z dziennikarzy zostało zastąpione przez składanie ofiar z bokserów. Jest postęp. Tak trzymać. Za marne dwadzieścia dwa z trójkowymi groszami milijony szemranego milijonera walka pretendenta wagi najcięższej Rusa Powiedkina z krnąbrnym Tryzubem Kliczką miała jubileuszowo dogodzić machoman Władimirowi P.
Putin kroczy po ścieżkach chwały, w czarny pas przyodzian, nie potrzebuje nawet uginać się, aby zwyciężyć, idzie skacząc po chmurach, skacząc od zarania po wybuchach, więc walki lubi, ale tylko te wygrane. Jego rok to 365 dni pobiedy, a rok przestępny nawet 366, ale urodziny wszak jedne jedyne. Szlachetna szermierka na pięści stanowi potencjalnie jedną z czołowych pasji kontaktowego wszechprezydenta, byłego wszechpremiera siłownika – ale tylko szermierka wygrana jak polowanie z cekaemem. Miłośnik cover-...

1980

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]