Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Rząd powinien

Rząd powinien

16.02.2015
Czyta się kilka minut
Rząd powinien opłacać porady psychologiczne dla dziennikarzy politycznych mediów elektronicznych.
R

Rząd powinien opłacać porady psychologiczne dla dziennikarzy politycznych mediów elektronicznych. Uzasadnienie: szefowie tych mediów uważają za istotne, aby poranne pasmo radia i telewizji zapełniali politycy. Koalicja wielu partii ma już przygotowaną listę „zdań z waty”, a każda z tych list ma napisane na górze czerwonym flamastrem: „Nie mów, k…, prawdy!”. No to nie powiedzą. Przez długie tygodnie nasz dziennikarz, z ogromną szkodą zdrowotną, wysłuchiwać będzie tych samych idiotyzmów. Że „wewnętrzny sondaż”. Że „10 maja jeszcze się Państwo zdziwią”. Że „alternatywa”. Że „dobry program”. Że „bogate doświadczenie”. Wszystko, byle tylko nie przyznać, że kampanie z takimi kandydatami to farsa.
Poranny polityk wie, że poranny dziennikarz wie, że poranny polityk wie, że poranny dziennikarz wie, że to ściema, ale będą się zarzucali niepotrzebnymi pytaniami i odpowiedziami, bo tak trzeba. Pomocy!
©

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]