Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Portrety ludzi ciekawych i odznaczonych

Portrety ludzi ciekawych i odznaczonych

13.02.2017
Czyta się kilka minut
Donald Trump nie zawodzi, i to na wszystkich frontach, do wyśrubowanego poziomu ze wszech sił próbują dorównać najbliżsi współpracownicy, ale po prostu nie mają szans, boss jest tylko jeden.
P

Ponieważ ostatnio w Polsce nie dzieje się nic interesującego – zwłaszcza na drogach – moje myśli pozostają w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, przy bratnim (Kościuszko, Scorupco oraz Sobieski – oczywiście: Leelee Sobieski) amerykańskim narodzie. Dola jego niełatwa, choć spektakularna. Nikt ich przed wyborami nie uprzedził, że tak będzie, no i pranksterska lawina ruszyła z kopyta.

Donald Trump nie zawodzi, i to na wszystkich frontach, do wyśrubowanego poziomu ze wszech sił próbują dorównać najbliżsi współpracownicy (konsumujący kilkadziesiąt gum do żucia dziennie rzecznik prasowy, pani minister edukacji zgłaszająca potrzebę posiadania broni w szkołach – w celu obrony przed misiem, dajmy na to, grizzly), ale po prostu nie mają szans, boss jest tylko jeden. Odbył już serię sensacyjnych rozmów telefonicznych, wykonał kilka tysięcy tweetów na najróżniejsze tematy (mam...

2370

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]