Reklama

Ładowanie...

Polska pomoc w Kurdystanie

Polska pomoc w Kurdystanie

17.12.2019
Czyta się kilka minut
GRAŻYNA MAKARA
I

Iracki Kurdystan, prowincja Erbil, to tu Polska Misja Medyczna prowadzi działania pomocowe dla irackich rodzin przesiedlonych przeważnie z Mosulu oraz syryjskich uchodźców. Na zdjęciu obóz w Qushtapie. Zima to przenikliwa wilgoć, szybko zapadający zmrok, zaduch w namiotach i częsty brak prądu. ©(P)

Galeria zdjęć

Autor artykułu

Szefowa działu fotoedycji w „Tygodniku Powszechnym”. Fotografka i fotoedytorka. Absolwentka Zarządzania Kulturą Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]