Reklama

Ładowanie...

Pamiętam

22.02.2011
Czyta się kilka minut
Wewnątrz numeru znajdzie Czytelnik kolejne bardzo ważne materiały odnoszące się do książki Romana Graczyka o "Tygodniku".
K

Książki wciąż jeszcze nie ma na rynku, ale dyskusja już trwa, bo autor zadbał, żeby po kilkakroć powiedzieć opinii publicznej, co z niej wynika. Chciałam odnieść się do tych "zajawek", w moim przekonaniu równie ważnych, bo idę o zakład, że wielu ludzi, jeśli w ogóle będzie chciało zajmować się tą sprawą, poprzestanie na podsuniętych przez Romana Graczyka tezach (z reguły są to tezy oskarżycielskie). Poznanie tych odniesień wymaga jednak więcej czasu, więc sprawę odkładam jeszcze na tydzień. A na razie temat zupełnie inny i nie z Tygodnikowych szpalt. Ten list do redakcji należałoby skierować do Katowic, bo to na łamach "Gościa Niedzielnego" prof. Jan Żaryn udzielił wywiadu pt. "Wszyscy pomagali". Niestety nie udają się nam dyskusje "międzyterenowe", ale może profesor i tak przeczyta.

O co idzie? Zapytany, czy słusznie w książce Grossa "Złote żniwa" Kościół...

2620

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny + bilety w prezencie
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Teraz do dostępu prezent: 2 bilety kinowe na film „Johnny”!

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]