Reklama

Nowa sfera wolności

15.06.2010
Czyta się kilka minut
"Trzeba czasem odważyć się pójść w tym kierunku, w którym dotąd nikt jeszcze nie poszedł" - tym zdaniem Jana Pawła II twórcy kolejnego przedsięwzięcia Centrum Myśli JP2 stawiają sobie i internautom wysoką poprzeczkę.
P

Projekt "Sfera Wolności" (www.centrumjp2.pl/sferawolnosci) to rodzaj cyberprzestrzeni, gdzie kluczowe słowo "wolność" przybiera różne barwy, gdzie wolność słowa i czynu ma certyfikat Jana Pawła II. Można tu z propozycji podsuwanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II skonstruować własne medium: program, autorską playlistę wykładów, kazań, audycji, rozmów.

"Sfera Wolności" ma być areną wymiany myśli najciekawszych ludzi. Znajdziemy tu zatem rozmowy o sztuce bycia wolnym z ludźmi sztuki, np. z Krzysztofem Zanussim. O wolności w małżeństwie w cyklu zatytułowanym "Miłość wyzwolona" mówi o. Ksawery Knotz, słynny kapucyn, który od lat zajmuje się teologią małżeństwa, promuje naturalne metody regulacji poczęć i mówi bez cenzury o seksie w małżeństwie.

W "Sferze Wolności" można też w plikach dźwiękowych gromadzić audiobooki, jak "Dar i Tajemnica", "...

2530

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]