Reklama

Kto się dobrze bawił

Kto się dobrze bawił

22.06.2010
Czyta się kilka minut
Przedwyborczy dzień zamkniętych ust, czyli zakazu kampanii, to bardzo dobry pomysł. Można już robić bilans, można rachunek sumienia.
C

Cisza trwa tak krótko, zaraz znowu zahuczy od komentarzy nad decyzjami, które zapadły. Dla tych z pola walki nie wiadomo jeszcze, co stratą, a co zyskiem, co grzechem, a co dobrym dokonaniem. Komentatorzy, analitycy, badacze mogą już oceniać to, co się działo. Niezależnie od zapadłych wyników - warto.

Ostatnie tygodnie pozostaną na długo w pamięci jako rzeka słów wylewanych bez opamiętania. Słów i obrazków, przekazów nakładających się na siebie bez końca. Nie było kwestii za małej, niewartej uwagi, jeśli tylko dotyczyła walki wyborczej. Żaden gospodarz jakiegokolwiek programu w mediach elektronicznych, żaden autor już nie komentarza ani analitycznego artykułu tym bardziej, a bodaj noty informacyjnej, bodaj "lidu" czy tytułu w gazecie, nie pozwolił sobie na rezygnację z tej imprezy. Te same cytaty z ust bohaterów wydarzeń, te same gesty, ułamki obecności, ba...

2140

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]