Reklama

Cyklony w Azji i Ameryce

Cyklony w Azji i Ameryce

17.09.2018
Czyta się kilka minut
Dziesiąty – najwyższy – stan zagrożenia wprowadziły władze ­Hongkongu w związku z tajfunem Mangkhut, który w miniony weekend uderzył w południe Chin.
BOBBY YIP / REUTERS / FORUM
W

Wcześniej żywioł, o którym już wiadomo, że jest najsilniejszym tajfunem zaobserwowanym w tym roku w Azji, spustoszył Filipiny, zabijając co najmniej 59 osób. Do południowo-wschodniego ­wybrzeża USA dwa dni wcześniej dotarł huragan Florence. Liczba jego ofiar wzrosła już do 17. Na zdjęciu: Hongkong, 16 września 2018 r. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]