Reklama

Boitano na Plantach

Boitano na Plantach

09.02.2015
Czyta się kilka minut
Najprawdopodobniej pobudki są dość niskie, ale w pełni zrozumiałe, te same, które podnoszą słupki oglądalności jeździe figurowej na lodzie.
N

Najprawdopodobniej pobudki są dość niskie, ale w pełni zrozumiałe, te same, które podnoszą słupki oglądalności jeździe figurowej na lodzie. Nikt nie wie, o co chodzi w jeżdżeniu solo, a zwłaszcza parami, w dziwnych zaostrzonych ciżmach, nikt tulupów, skoków kopanych, piruetów siadanych i innych rittbergerów nie kuma, ale każdy na kanapie przed telewizorem bezpieczny liczy na efektowny upadek zawodnika, najlepiej z zawodniczką do kupy. Nie piszę, że świadomie, broń Boże, intencjonalności biernym fanom łyżwiarstwa telewizyjnego nie zarzucam, gdzieżbyż, ale podświadomie? Jest przyjemnie, jak ktoś się solidnie wyrąbie figurowo na lodzie, nieprawdaż? Ktoś inny, znaczy. I po co się tyle trenowało? Czy warto było szaleć tak? Zawodnik, zawodnik i po zawodach. Następny, proszę! W proch się obrócisz, figurancie łyżwiarski... I oficjalne charakterystyczne onomatopeiczne: ojoj, ale na nią upadł...

2410

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]