Reklama

„Africa” na pustyni Namib

„Africa” na pustyni Namib

21.01.2019
Czyta się kilka minut
Autor instalacji „Toto Forever” Max Siedentopf nie ujawnia jej dokładnego położenia.
MAXSIEDENTOPF.COM
G

Gdzieś na pustyni Namib w południowo-zachodniej Afryce z głośników podłączonych do odtwarzacza MP3, ładowanego bateriami słonecznymi, rozbrzmiewa na okrągło hit lat 80. Utwór „Africa” zespołu Toto jest wyborem nieprzypadkowym – piosenka stała się popularnym tematem memów i flash mobów. Dokładnie rok temu kilkaset osób zgromadziło się w centrum Nottingham w Anglii tylko po to, by ją wspólnie zaśpiewać. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]