Reklama

14/18: nieznane zdjęcia

14/18: nieznane zdjęcia

04.08.2014
Czyta się kilka minut
W

W związku z setną rocznicą wybuchu I wojny światowej Narodowe Archiwum Cyfrowe udostępniło na swojej stronie internetowej, pod adresem: http://nac.gov.pl/iws, blisko 750 niepublikowanych dotąd zdjęć z lat 1914–1918. NAC zachęca do wykorzystania tych zbiorów (wszystkie udostępnione zdjęcia należą do domeny publicznej).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]