Reklama

Ładowanie...

14/18: nieznane zdjęcia

14/18: nieznane zdjęcia

04.08.2014
Czyta się kilka minut
W

W związku z setną rocznicą wybuchu I wojny światowej Narodowe Archiwum Cyfrowe udostępniło na swojej stronie internetowej, pod adresem: http://nac.gov.pl/iws, blisko 750 niepublikowanych dotąd zdjęć z lat 1914–1918. NAC zachęca do wykorzystania tych zbiorów (wszystkie udostępnione zdjęcia należą do domeny publicznej).

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]