Reklama

10 najchętniej czytanych tekstów 2016 r.

10 najchętniej czytanych tekstów 2016 r.

03.01.2017
Czyta się kilka minut
Oto dziesięć najchętniej czytanych tekstów na stronie Tygodnika Powszechnego.
Logo "TP"
Z

Zapraszamy Państwa do lektury tekstów, które cieszyły się w minionym roku największą popularnością:

 

1. O. Ludwik Wiśniewski - Kąkol i pszenica - O zmianie ustawy aborcyjnej.

2. Błażej Strzelczyk i Przemysław Wilczyński - Lekcje księdza Kaczkowskiego - Portret Ks. Jana Kaczkowskiego.

3. Jarema Piekutowski - Prawdy znikąd - O tym, że 6 prawd wiary uczone na katechezie zniekształcają wiarę.

4. Ks. Adam Boniecki - Intronizacja - Edytorial Redaktora Seniora o zamiarach Episkopatu Polski, którego biskupi postanowili ogłosić Jezusa Chrystusa Panem i Królem.

5. Zuzanna Radzik -  Boję się mówiących w moim imieniu -  o protestujących ws. ustawy aborcyjnej.

6. Magdalena Kicińska - Macie żyć tak jak my żyjemy - rozmowa, w której Mateusz Bożydar Marzoch prezes jednego z warszawskich Kół Młodzieży Wszechpolskiej, asystent posła Roberta Winnickiego, opowiada o swoich prawicowych poglądach.

7. Ewa Wanat - Uchodźcy z niemieckiego raju - reportaż z niemieckiego miasteczka, w którym Wanat prostuje wywiad Magdaleny Rigamontii.

8. Szymon Hołownia - Zawody masochistów -  komentuje wynik wyborów w USA.

9. Paweł Reszka - Sejmowa fabryka nonsensów - o proteście przed Sejmem przeciwko ograniczaniu przez PiS dostępu mediów do parlamentu.

10. Anna Golus - Wieli Brat odchudza - o dietetycznym reality show dla otyłych dzieci, które nie tylko nie prowadzi sensownej terapii, ale depcze godność uczestników.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Cieszę się, że połowa tekstów i na dodatek w pierwszej piątce jest z działu Wiara. (Choć z drugiej strony - to zobowiązuje!).
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]