Reklama

Zmiany w łowiectwie

Zmiany w łowiectwie

19.03.2018
Czyta się kilka minut
MACIEJ JARZĘBIŃSKI / FORUM
N

Nowe prawo łowieckie po poprawkach Senatu zawiera zakaz udziału niepełnoletnich w polowaniach, a także szkolenia psów myśliwskich przy użyciu dzikich zwierząt oraz nakaz cyklicznych badań (także psychologicznych) myśliwych. Na zdjęciu Międzynarodowe Targi Łowieckie Expo Hunting, Sosnowiec, 16 marca 2018 r. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]