Reklama

Ładowanie...

Zdjęcia Roku 2019

Zdjęcia Roku 2019

24.02.2020
Czyta się kilka minut
Ponad cztery tysiące fotografów wzięło udział w tegorocznym World Press Photo.
TOMEK KACZOR / DUŻY FORMAT / WORLD PRESS PHOTO
W

Wśród nich Tomek Kaczor – jego fotografia „Przebudzenie” jako jedna z sześciu wybranych przez jury uzyskała nominację do najważniejszej dla fotografów nagrody: Zdjęcia Roku 2019.

 

Przedstawia piętnastoletnią dziewczynę z Armenii, która w ośrodku dla uchodźców w Podkowie Leśnej wybudziła się z wywołanego traumą stanu katatonii. Wcześniej wraz z rodziną została deportowana ze Szwecji do Polski. Ogłoszenie wyników World Press Photo – 16 kwietnia w Amsterdamie. ©℗

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]