Reklama

Zdania złożone

Zdania złożone

16.03.2010
Czyta się kilka minut
"Bump": wszystko, co wydarzy się w programie, zależy od sugestii widzów. Reality show, jak każde. Tylko temat inny: uczestniczki mają zdecydować o przerwaniu lub donoszeniu ciąży.
Rys. Marcin Bondarowicz
H

Hailey nie przepada za poważnymi programami w telewizji, bo łatwo płacze. Woli komedie. Lubi się śmiać. Ze śmiechem zauważa np., że bez trudu zachodzi w ciążę. To już trzeci raz. Z poprzednimi nie było większych komplikacji, bo wcześnie je "wyłapała". Zapytana przez lekarza o datę ostatniej miesiączki, szybko konsultuje się ze swoim chłopakiem.

Denise lubi cukierki. Jest wesoła, nie zraża się trudnościami. Wie, że dzieci nie rosną na drzewach, a ich wychowanie to ciężka praca. Wychowuje już dwoje - w przyczepie kempingowej, w której mieszka z dość podejrzanym typem, Buzzem.

Katie wychowała się w religijnej rodzinie i od dawna marzyła o dzieciach. Ale wszystko miało być inaczej. Nie wie, co ma zrobić, i nie ma nikogo, z kim mogłaby porozmawiać.

Przekonania bez znaczenia

Wszystkie trzy - młode i ...

11588

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]