Reklama

Żadnych marzeń, panowie

Żadnych marzeń, panowie

30.10.2007
Czyta się kilka minut
1.
W

Wczoraj było słonecznie, dzisiaj jest obrzydliwie. Jesienna depresja, trzy dni przed wyborami.

2.

W "Dzienniku" cała strona o prawyborach przeprowadzonych wśród studentów warszawskiego Collegium Civitas. 60,2 proc. głosów na Platformę Obywatelską; 16,5 proc. - na Lewicę i Demokratów; 9,7 proc. - na Prawo i Sprawiedliwość; 6,4 proc. - na pozostałe partie. Niezdecydowanych - 7,2 proc. Nad wypowiedziami studentów maksyma Piłsudskiego: "Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość".

3.

Dwie strony wcześniej artykuł Piotra Gursztyna "Wybory nie będą oznaczać końca kryzysu". Bardzo mocny początek: "Większość wyborców w niedzielę wrzuci do urn swe głosy z nadzieją, że wreszcie nastanie spokój. Niezależnie od sympatii politycznych przytłaczająca większość Polaków ma dosyć kryzysu i awantur w polityce...

2686

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]