Reklama

Wolność wiodąca lud na barykady

Wolność wiodąca lud na barykady

21.05.2018
Czyta się kilka minut
Adam Lach zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2018.
ADAM LACH / NAPO IMAGES / GPP
Z

Zdjęcie porównywane do obrazu Eugène’a Delacroix „Wolność wiodąca lud na barykady” pokazuje protestujących przeciwko reformie polskiego sądownictwa w lipcu 2017 roku. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]