Reklama

Widzenia

Widzenia

08.01.2018
Czyta się kilka minut
DOMENA PUBLICZNA
R

Rzekł Błogosławiony: „Strzeżcie się, aby was nikt nie zwiódł, mówiąc wam: »oto tu« albo: »oto tam«. Bo Syn Człowieczy jest w waszym wnętrzu. Postępujcie za Nim”.

EWANGELIA MARII MAGDALENY

Boskie Światło (...) podobne jest do wytwarzania jedwabiu i cennej purpury, kiedy robak, wytwarzający jedwab, sam ukrywa się wewnątrz (...) wydaje z siebie jedwabną nić i otula się nią, dopóki się nią nie okryje zupełnie i stanie się ukrytym dla oczu.

ZOHAR

Galeria zdjęć

Autor artykułu

Teolog i filozof, publicysta, bloger, redaktor działu "Wiara". Doktor habilitowany, adiunkt w Katedrze Filozofii Boga i Religii w Akademii Ignatianum w Krakowie. Członek Krakowskiej Grupy...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]