Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Teatr Ogromny

Teatr Ogromny

15.11.2015
Czyta się kilka minut
Dodatek specjalny na 250-lecie teatru publicznego
il. Marcin Bondarowicz
1

 19 listopada 1765 r. polscy aktorzy zagrali pod auspicjami polskiego króla Stanisława Augusta polską komedię „Natręci”.

Dodatek do „Tygodnika Powszechnego” nr 47/2015
Redakcja: Piotr Mucharski
Projekt graficzny: Marek Zalejski
Fotoedycja: Piotr Mucharski, Grażyna Makara
Współpraca: Maja Kuczmińska
Ilustracja na okładce: Marcin Bondarowicz
Dodatek można znaleźć także pod adresem powszech.net/teatrogromny
Wydawca: Fundacja Tygodnika Powszechnego
Partner wydania: e-teatr.pl
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]