Reklama

Ładowanie...

Sprostowanie

Sprostowanie

06.06.2007
Czyta się kilka minut
Film "Istnienie" obrósł zawczasu w rozmaite czarne legendy. Mnie także zdarzyło się ulec pewnemu złudzeniu i napisałam w swoim tekście sprzed tygodnia, że Pan Jerzy Nowak jest "nieuleczalnie chory". Tak przynajmniej wynikało z treści filmu, bądź co bądź dokumentalnego. Na szczęście, nie jest to prawdą. Przepraszam więc Pana Jerzego Nowaka za umieszczenie w tekście tej nieprawdziwej informacji. Życząc mu dużo zdrowia, wierzę, że jeszcze nas zaskoczy niejedną znakomitą rolą.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]