Reklama

Ściana Płaczu i koronawirus

Ściana Płaczu i koronawirus

06.04.2020
Czyta się kilka minut
ABIR SULTAN / EPA / PAP
Z

Z użyciem sprzętu ochronnego wyjęto karteczki z modlitwami spomiędzy kamieni Ściany Płaczu, a sam mur przed obchodami Pesach spryskano środkiem odkażającym (31 marca). Mimo surowych restrykcji rząd izraelski zezwala na modlitwy pod Ścianą 10-osobowym grupom (minjan) ortodoksyjnych Żydów. ©(P)


CZYTAJ TAKŻE:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]