Reklama

Rozmowy kontaktowe

Rozmowy kontaktowe

10.04.2007
Czyta się kilka minut
Nie będzie miała "TVN w nazwie, nie będzie konkurowała z o. Rydzykiem, nie będzie w niej publicystyki. I nie będzie dochodowa, choć ma poprawiać wizerunek właściciela.
rys. M. Owczarek
T

To już pewne: Grupa ITI uruchomi jesienią kolejny kanał tematyczny. Po modzie (TVN Style), samochodach (TVN Turbo), informacjach (TVN24) czy historii (Discovery Historia) czas na... religię.

Główni akcjonariusze ITI, Jan Wejchert i Mariusz Walter, ponad rok temu zaczęli omawiać taką możliwość z ks. Kazimierzem Sową, byłym prezesem sieci Radia Plus, który zostanie dyrektorem tego kanału. Jak zapewnia ks. Sowa, kanał nie będzie się nazywał "TVN Religia" czy "TVN Wiara". Nazwy na razie nie zdradzi.

Technika i duch

Dr hab. Katarzyna Pokorna-Ignatowicz, medioznawczyni specjalizująca się w mediach katolickich, zapytała studentów, czy uruchamianie takiego kanału ma sens. Na wstępie pomysł uznali za niepoważny. Pod koniec zajęć stwierdzili jednak, że jest on... bardzo dobry. - Ich pierwsze skojarzenia poszły w stronę...

11928

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]