Reklama

Ostateczny koniec religia.tv

Ostateczny koniec religia.tv

03.02.2015
Czyta się kilka minut
Nazywana „katolickim Discovery” stacja religia.tv 31 stycznia zniknęła z satelity i ostatecznie zakończyła nadawanie.
logo Religia.tv
logo Religia.tv
O

Od dwóch lat nie produkowała nowych, własnych programów. A wcześniej było ich wiele: zapowiadany jako pierwszy w Polsce religijny talk-show Bóg w wielkim mieście, Z Biblii ukradzione, Ludzie na walizkach (inspirowany książką prowadzącego, Szymona Hołowni), filmy dokumentalne, nagradzane na festiwalach, rozmowy prowadzone m.in. w Rozmównicy i w Gotowi na śmierć?. Ostatnio stację można było oglądać na platformie nc+, w Cyfrowym Polsacie i w sieciach kablowych.

Na stronie internetowej widnieje komunikat: „Szanowni Państwo, informujemy, że 31 stycznia 2015 roku kanał religia.tv zakończył nadawanie. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Widzom, którzy przez 7 lat obdarzali nas zaufaniem. To dla Was z wielkim zaangażowaniem tworzyliśmy ten kanał. Dziękujemy!”

Oficjalnym powodem zamknięcia jest „nieosiągnięcie zakładanych wyników...

3446

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Nie ma w narodzie zainteresowania inną religią, niż przekaz płynący z Torunia, tak myślę. Religia nie powinna zbytnio mieszać ludziom w umysłach, zachęcać do własnych poszukiwań, ośmielać do otwartej dyskusji na tematy, które wydają się być raz na zawsze zamknięte, co bardziej zatroskani o lud zdają się sądzić. Nie do pomyślenia jest, aby papież Polak był człowiekiem słabym, chwiejnym i też zdolnym do popełniania błędów. Była taka historia o człowieku, który się 'kulom nie kłaniał', ale to nie ta opcja. Jeśli który z biskupów ma osobiste pragnienie, aby modlić się do papieża, niech to czyni w zaciszu swojej izdebki. Nie ma potrzeby nakazywania Ludowi pójść za przykładem. Chrystus jest naszym Pasterzem. Nie znajdziemy sponsorów w tym kraju na inną stację.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]