Reklama

Pytanie do ustawodawcy

Pytanie do ustawodawcy

12.09.2006
Czyta się kilka minut
Mając na uwadze szczytne intencje przyświecające przygotowywanej ustawie o ochronie małoletnich przed szkodliwymi treściami prezentowanymi w środkach masowego komunikowania, a więc przed scenami przemocy, scenami wulgarnymi i obscenicznymi, pragnąłbym dowiedzieć się, jak zostaną zaklasyfikowane sprawozdania telewizyjne i radiowe z obrad Sejmu i sejmowych komisji śledczych oraz jakimi symbolami ostrzegawczymi będą oznakowane?
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]