Reklama

„One go zaraz zjedzą! Proszę sióstr, proszę sióstr…”

„One go zaraz zjedzą! Proszę sióstr, proszę sióstr…”

29.03.2015
Czyta się kilka minut
Fot. Andrew Medichini / AP / EAST NEWS
K

Kardynałowi Crescenzio Sepemu nie udało się powstrzymać grupy podekscytowanych zakonnic, które w neapolitańskiej katedrze otoczyły Franciszka, chcąc dotknąć jego sutanny. „A to są siostry klauzurowe. Wyobraźcie sobie siostry czynne!” – dowcipkował kardynał.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]