Reklama

Niczego nie żałuję

Niczego nie żałuję

30.09.2013
Czyta się kilka minut
Dorota Zawadzka: „Kto z państwa ma głupie dziecko?” – pytam na spotkaniach. Nikt nie podnosi ręki. „To dlaczego twierdzicie, że nie rozumieją, co się do nich mówi albo że są niegrzeczne?”. Nie ma niegrzecznych dzieci!

„Czy na czas realizacji »Superniani« lub »Surowych rodziców« zawieszono prawa dzieci? Takie można odnieść wrażenie, oglądając »wychowawcze« produkcje telewizyjne, a także wsłuchując się w opinie ekspertów i uczestników” – pisała na naszych łamach Anna Golus („Intymność na sprzedaż”, „TP” 25 / 2013). Autorka dowodziła – cytując m.in. uczestników „Superniani” – że programy mające za zadanie doradzać w sprawach wychowania, szkodzą dzieciom, naruszając ich prawo do prywatności oraz intymności. Zobacz powszech.net/superniania

KATARZYNA KUBISIOWSKA, PRZEMYSŁAW WILCZYŃSKI: Nie żałuje Pani dziś – po fali krytyki pod Pani adresem – romansu z telewizją?
DOROTA ZAWADZKA: „Fali krytyki”? To raczej krucjata jednej osoby, podchwycona przez niektóre media. Gdy miesiąc temu pojawiła się obrzydliwa okładka „Wprost” [Dorota Zawadzka...

20636

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]