Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

26.10.2015
Czyta się kilka minut
E

EUROPEJCZYCY
Smutny był wieczór wyborczy Platformy Obywatelskiej w hotelu Royal. Jak donosiła „Gazeta w Krakowie”, sondażowe wyniki przyjęto w ciszy, przy symulacji podziału mandatów rozległ się już głuchy jęk, a wreszcie głos zabrała europosłanka Róża Thun: „Parlament Europejski jest miejscem, gdzie PO i PSL mają koalicję. Będzie to teraz jeszcze ważniejsze miejsce dla Polski. Będziemy tam przedstawiać naszą wizję polityki”.

MAKAROŃCZYCY
W sobotę 24 października krakowianie zgromadzeni przed Tauron Areną pobili rekord Guinnessa, zjadając 7900 kilogramów makaronu. Wśród zawodników byli też krakowscy wierni Kościoła Latającego Potwora Spaghetti, którzy relacjonowali na Facebooku: „Jego Makaronowość objawił się jako MISKA OŚMIU TON makaronu i błogosławił wszystkim!”. Makaron przyrządzono przy okazji PZU Cracovia Półmaratonu. Po...

2121

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]