Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

09.02.2015
Czyta się kilka minut
O

OBŁAWA NA ŁOSIA
Warszawa ma nieuchwytnego kangura, Kraków mógł mieć nieuchwytnego łosia. 300-kilogramowe (na oko) zwierzę widywane było od końca stycznia na północy miasta; zawędrowało nawet w okolice Dworca Głównego. W poszukiwania zaangażowano policję, straż miejską, straż pożarną i straż ochrony kolei. Łosia udało się złapać dopiero po tygodniu, przy Szpitalu im. Narutowicza; został uśpiony i przewieziony do Puszczy Dulowskiej.

KONKURS NA LAS
Studenckie Koło Naukowe Politechniki Krakowskiej i Miejski Architekt Krajobrazu ogłosili konkurs na projekt lasu w Nowej Hucie. Na sześciu hektarach przy ul. Branickiej sadzone będą drzewa, które mają zastąpić te wycinane przez inwestorów w centrum miasta.

OSTATNIE POŻEGNANIE
5 lutego w swój ostatni kurs wyjechał autobus Scania 113ALB, który jeździł po Krakowie...

1807

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]