Reklama

Najlepszy przywódca na świecie

Najlepszy przywódca na świecie

06.02.2018
Czyta się kilka minut
Gdy ćwierć wieku temu obejmował władzę w Tadżykistanie, nie zapowiadał się na wielkiego szacha, który rozstrzyga o wszystkim w życiu poddanych. Tymczasem Imam Ali Rahman trwa do dziś – i włada jak dawni szachowie.
Spotkanie prezydenta Rahmana z członkami parlamentu Tadżykistanu. Duszanbe, 22 grudnia 2017 r. MAT. PRASOWE PREZYDENTA TADŻYKISTANU
D

Dzięki mądremu przywództwu Ojca Narodu, Stworzyciela Pokoju i Zgody Narodowej, wielce szanownego prezydenta Imama Alego Rahmana, piłka nożna przeżywa niebywały rozkwit. Pełną parą idą reformy, wre praca, a nasz futbol nigdy nie odnosił większych sukcesów” – tak ubiegły rok podsumował prezes tadżyckiego związku piłki nożnej, Rustam Imam Ali. Prezydencki syn pierworodny, który do roli następcy tronu wdraża się także w roli burmistrza stołecznego Duszanbe.

W oficjalnym, liczącym 221 pozycji rankingu FIFA najlepszych narodowych drużyn świata Tadżykistan zajmuje dopiero 126. miejsce. Ale słuchając dworzan tadżyckiego prezydenta można odnieść wrażenie, że kraj odnosi same sukcesy. I że w ogóle wszystkie radości, większe i mniejsze, które ich w życiu spotykają, Tadżycy zawdzięczają wyłącznie przywódcy. Powinni więc dziękować Bogu, iż w swojej łaskawości zesłał im na przewodnika tak...

17032

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

nie prawda, najlepszym przywódcą jest nasz Prezes. powinien to być na towar eksportowy. ale jaka szkoda że na niego chętnych brak. ;)

27 maja 2017 roku w jednym z garaży w Warszawie przy ulicy Karczewskiej 7 zostały znalezione zwłoki kobiety. Do chwili obecnej nie ustalono jej tożsamości. Publikujemy fotografię, która obrazuje odtworzony prawdopodobny - przyżyciowy wizerunek kobiety. Może on jednak nawet w znacznym stopniu odbiegać od rzeczywistości. Kobieta najprawdopodobniej miała ok. 35 lat, ok.160 cm wzrostu, szczupła, blond włosy długości mniej więcej do ramion (spinki we włosach na fotografii są oryginalne). Prosimy o pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje i mogą pomóc proszone są o kontakt tel. (22) 603-69-99, (22) 603-84-94 w godz. 8.00-16.00 , całodobowo-(22) 603-76-55 lub na adres mailowy: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl https://www.facebook.com/gazetasledcza/photos/pb.171069633241246.-2207520000.1518368355./581434392204766/?type=3&theater

mężczyzna NN ze Szpęgawska http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy/poszukiwanie-zaginionych/zagineli/profil-osoby/?o=14873

Niech żyje nam Prezes Kaczystanu! Niech nikt nie śmie kaczyzmu obrażać. Pokojowy Nobel dla Wodza za zakończenie wojny polsko-polskiej, w tym niewątpliwe zasługi w krzewieniu pacyfizmu (pacyfikowaniu kontrmanifestacji)!

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]