Reklama

Ładowanie...

„Media mętnego nurtu”

04.03.2013
Czyta się kilka minut
„TP” nr 9/13
Z

Z uwagą przeczytałem artykuł o. Ludwika Wiśniewskiego „Kto niszczy polski Kościół”. Nie tylko całkowicie zgadzam się z poglądami Autora, ale też – jako wykładowca dziennikarstwa – sam parokrotnie interweniowałem w „Naszym Dzienniku” oraz u biskupa Adama Lepy w sprawie manipulacji oraz szczucia jednych Polaków na drugich w „katolickich” mediach toruńskiego redemptorysty.
W połowie października ub. roku zrobiłem analizę jednego z wywiadów ojca Rydzyka zamieszczonego w „Naszym Dzienniku” i w imieniu swoim oraz studentów przesłałem ją biskupowi Adamowi Lepie ze stosownymi pytaniami. Wobec braku jakiejkolwiek odpowiedzi ponowiłem swój list dwa tygodnie później. Znów bez jakiejkolwiek reakcji. Gdy zatelefonowałem, aby dowiedzieć się o los mojego listu, siostra Barbara – pracująca w sekretariacie łódzkiej kurii – poinformowała mnie, że mój list do biskupa Lepy dotarł, ale ona nie wie...

2020

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]