Reklama

„Media mętnego nurtu”

„Media mętnego nurtu”

04.03.2013
Czyta się kilka minut
„TP” nr 9/13
Z

Z uwagą przeczytałem artykuł o. Ludwika Wiśniewskiego „Kto niszczy polski Kościół”. Nie tylko całkowicie zgadzam się z poglądami Autora, ale też – jako wykładowca dziennikarstwa – sam parokrotnie interweniowałem w „Naszym Dzienniku” oraz u biskupa Adama Lepy w sprawie manipulacji oraz szczucia jednych Polaków na drugich w „katolickich” mediach toruńskiego redemptorysty.
W połowie października ub. roku zrobiłem analizę jednego z wywiadów ojca Rydzyka zamieszczonego w „Naszym Dzienniku” i w imieniu swoim oraz studentów przesłałem ją biskupowi Adamowi Lepie ze stosownymi pytaniami. Wobec braku jakiejkolwiek odpowiedzi ponowiłem swój list dwa tygodnie później. Znów bez jakiejkolwiek reakcji. Gdy zatelefonowałem, aby dowiedzieć się o los mojego listu, siostra Barbara – pracująca w sekretariacie łódzkiej kurii – poinformowała mnie, że mój list do biskupa Lepy dotarł, ale ona nie wie...

2020

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]