Reklama

Lustereczko, powiedz przecie...

Lustereczko, powiedz przecie...

25.10.2011
Czyta się kilka minut
Janusz Palikot w rozmowie z Moniką Olejnik w programie Kropka nad i zaatakował autorów wywiadu ze swoją byłą żoną dla tygodnika Wprost, Pawła Reszkę i Michała Majewskiego. Nazywał ich m. in. hienami dziennikarskimi, przy okazji zarzucając im rzeczy niezgodne z prawdą.My przypominamy portret Janusza Palikota, jaki dla Tygodnika stworzyli właśnie Michał Majewski i Paweł Reszka, opublikowany w numerze 44/11.
rys. Mateusz Kaniewski
T

Tak naprawdę widzów nie interesuje, co odpowiem, ale czy dam sobie radę z potokiem pytań.

Platforma

Wstąpiłem do Platformy, traktując tę decyzję nieco jak małżeństwo z rozsądku, ale jednak jej program był mi znacznie bliższy niż program braci Kaczyńskich. (2007)

Lubię Platformę, bo w niej mieści się wielka polityczna różnorodność i ogrom ludzi, którzy mają pasję dokonywania zmian. (2008)

Podczas spotkań przy alkoholu w sejmowym pokoju Drzewieckiego [Schetyna] wchodził i rzucał: "Kto nie był w KLD, na baczność!". Wszyscy do tego przywykli i zbywali to śmiechem. (...) I tylko jeden Ćwiąkalski ze swoim urokiem profesora wstawał i salutował, po czym dostawał od Schetyny reprymendę: "Spocznij". Grzegorz dziesięć razy wchodził, to Ćwiąkalski dziesięć razy salutował. (2011)...

17222

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]