Reklama

Ładowanie...

Liczymy na Waszą pomoc

27.02.2005
Czyta się kilka minut
Syn naszych przyjaciół i autorów "TP", Krysi Czerni i Romka Graczyka, 16-letni Krzyś, przeszedł rozległy zawał lewej półkuli mózgu, co doprowadziło do prawostronnego porażenia ciała oraz afazji (chłopiec nie mówi i ma kłopoty z rozumieniem). Po wypadku przez pięć dni był nieprzytomny i intubowany, walczył o życie. Uratowała go operacja "odbarczenia mózgu", czyli wycięcia dużego fragmentu kości czaszki. Krzysia czeka jeszcze jedna operacja, a potem długa i kompleksowa rehabilitacja. Najpierw w szpitalu przez najbliższe miesiące, potem w specjalistycznym ośrodku, na końcu w domu z udziałem zespołu terapeutów oraz przy pomocy rodziny i przyjaciół. Rodziców Krzysia czekają niemałe wydatki, którym sami nie będą w stanie sprostać. Wszystkich, którzy chcieliby im pomóc, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Anny Dymnej “Mimo Wszystko" (ul. Kościuszki 43 Kraków 30-114):
I

ING Bank Śląski

701 050 1445 1000 0022 7599 1459,

z dopiskiem "Krzyś".

Za każde wsparcie dziękujemy, jak umiemy i z serca.

124

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]