Reklama

Kraj w skrócie

22.09.2014
Czyta się kilka minut
16 – 22 września
E

EFEKT TUSKA
Przewaga PO nad PiS wynosi 5 proc.: na partię rządzącą chce głosować 38 proc. badanych przez CBOS – o 12 proc. więcej niż przed miesiącem.
CZYTAMY E-BOOKI
Z raportu Biblioteki Analiz Instytutu Książki wynika, że w 2013 r. Polacy wydali na e-booki o 28 proc. więcej niż przed rokiem. Średnia sprzedaż książek wzrosła o 0,4 proc., najwięcej sprzedali E.I. James (autorka książek o niejakim Greyu), Dan Brown, Andrzej Sapkowski i Katarzyna Grochola. „Kronos” Witolda Gombrowicza rozszedł się w 60 tys. nakładu.
SPADEK
Wartość produkcji przemysłowej w sierpniu była o 1,9 proc. niższa niż przed rokiem (najsilniejszy spadek od maja 2013 r.). W związku z rosyjskim embargiem spada eksport.
PREZES W SĄDZIE
Zeznający na procesie w Gdańsku Jarosław Kaczyński przyszedł na rozprawę...

1470

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]