Reklama

Kiedy wejdziesz między wrony...

Kiedy wejdziesz między wrony...

20.03.2005
Czyta się kilka minut
Wbrew mniemaniu feministek, że jedynym śmiertelnym wrogiem kobiety jest mężczyzna, wojny babsko-babskie nie wygasły u nas doszczętnie i na forum publicznym raz po raz obserwujemy widowiska, w których rozjuszone do żywego niewiasty mniej lub bardziej dosłownie skaczą sobie z pazurami do oczu.
I

Interesujący mnie w tym felietonie spór Doroty Masłowskiej z Dorotą Rabczewską (znaną lepiej jako Doda Elektroda) nie jest tak spektakularny jak rywalizacja Krystyny Jandy i Joanny Szczepkowskiej, tak komiczny jak konflikt Małgorzaty Domagalik i Kingi Dunin, ani tak wyniszczający jak współzawodnictwo dwóch koszykarek Wisły Kraków i Lotosu Gdynia (krwawa jatka, którą urządziły sobie ostatnio podczas meczu zakończyła się dla jednej złamaniem kości jarzmowej z przemieszczeniem). Spór Doroty Masłowskiej z Dorotą Rabczewską - spór na razie jednostronny (nie wykluczam jednak, że na atak Doroty Doda z właściwym sobie impetem już odpowiedziała) - zainteresował mnie, bo chodzi w nim o coś więcej aniżeli podrażniona duma własna i potrzeba utarcia nosa rywalce.

Masłowska i Rabczewska spotkały się w tak zwanej przestrzeni medialnej, gdzie każda na swój sposób zaznaczyła...

4900

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]