Reklama

Joga i opętanie

Joga i opętanie

29.07.2013
Czyta się kilka minut
Z facebook.com/TygodnikPowszechny
R

Rok temu podczas kazania usłyszałem, że ci, którzy praktykują jogę, narażają się na opętanie. Na tej Mszy byłem z dzieckiem przygotowującym się do I Komunii. Dziecko obróciło na mnie pytający wzrok. Bo mama ćwiczy jogę od wielu lat. Bo tata przecież też ćwiczył... To jak to? Możliwe, że są opętani i przyjmują komunię? Długo trwało tłumaczenie, niestety niekorzystne dla kleru. Bo dziecko nauczyło się z tego, że ksiądz z ambony potrafi gadać głupoty... A jeśli tak jest, to w co wierzyć? Cieszę się, że „Tygodnik” podjął temat („Joga u spowiedzi”, „TP” 30). Mam cichą nadzieję, że choć trochę zmniejszy to poziom ignorancji wśród statystycznych polskich księży.

728

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]