Reklama

Francja: orły polują na drony

Francja: orły polują na drony

13.02.2017
Czyta się kilka minut
Cztery orły przednie – o imionach Aramis, Atos, Portos i d’Artagnan, urodzone w austriackim ZOO – zostały przeszkolone do przechwytywania dronów w bazie francuskich wojsk lotniczych w Mont-de-Marsan (Nowa Akwitania).
Fot. Regis Duvignau / REUTERS / FORUM
E

Eskadra drapieżnych ptaków ma przechwytywać niezidentyfikowane urządzenia latające w sytuacjach, gdyby ich zestrzelenie okazało się niemożliwe ze względu na bezpieczeństwo postronnych osób, np. w mieście podczas demonstracji. Mont-de-Marsan, 10 lutego 2017 r. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]