Reklama

Decyzja Donalda Trumpa

Decyzja Donalda Trumpa

05.06.2017
Czyta się kilka minut
Dziecko pływa w zalewanej przez ocean osadzie na wyspie Tarawa, głównym atolu państwa Kiribati. Fot. Jonas Gratzer / GETTY IMAGES
P

Podjęta przez Donalda Trumpa decyzja o wycofaniu się USA z tzw. porozumienia paryskiego z 2015 r. w sprawie powstrzymywania zmian klimatycznych i walki z globalnym ociepleniem będzie mieć wpływ na całą planetę – ostrzegają eksperci.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]