Reklama

Ładowanie...

Wyjaśnienie i przeprosiny

Wyjaśnienie i przeprosiny

23.10.2016
Czyta się kilka minut
„TP” nr 43 / 2016
P

Pragnę wyjaśnić, że – pracując nad szkicem biograficznym poświęconym ks. Janowi Ziei („Dowód na istnienie Boga, „TP” nr 43/2016) – korzystałem z kilku źródeł, przede wszystkim z wywiadu rzeki z Księdzem Janem pt. „Życie Ewangelią. Spisane przez Jacka Moskwę” (Kraków 2010). To właśnie z tej książki – prawdziwej, i w gruncie rzeczy jedynej, kopalni wiedzy o biografii ks. Ziei, przez niego samego (za pośrednictwem Jacka Moskwy) nam opowiedzianej – pochodzi większość wykorzystanych przeze mnie słów Księdza Jana i opisanych w moim tekście wydarzeń. Przepraszam zatem Jacka Moskwę, pozostałych Autorów oraz wszystkich, którzy poczuli się dotknięci zawinionym przeze mnie brakiem bibliografii.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]