Reklama

Widzenia

Widzenia

28.09.2015
Czyta się kilka minut
Fot. Domena Publiczna
P

Praca modlitwy jest nade wszystko czystym pragnieniem, niczym innym jak jedno-myślnym zamiarem ducha skierowanym wyłącznie ku Bogu samemu.
OBŁOK NIEWIEDZY

​W dawnych czasach żyli ludzie, którzy znali Drogę. (...) Jak nieociosany kloc, tak byli prości. Jak dolina, tak byli otwarci.
LAOZI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]