Reklama

Ładowanie...

Widzenia

Widzenia

22.01.2018
Czyta się kilka minut
DOMENA PUBLICZNA
J

Jeśli nie chcesz odpaść od miłości Boga, nie pozwól bratu zasnąć zagniewanym na ciebie, ani sobie nie pozwól zasnąć zagniewanym na brata.

MAKSYM WYZNAWCA


Rabbi Lewi Icchak powiedział: „Zazdroszczę faraonowi. Jaka chwała dla Imienia Pańskiego wyrosła z jego zatwardziałości”.

Z OPOWIEŚCI CHASYDÓW

Galeria zdjęć

Autor artykułu

Filozof i teolog, publicysta, redaktor działu „Wiara”. Doktor habilitowany, kierownik Katedry Filozofii Współczesnej w Akademii Ignatianum w Krakowie. Nauczyciel mindfulness, trener...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]