Reklama

Ładowanie...

Weź, podaj!

Weź, podaj!

14.10.2019
Czyta się kilka minut
FOT. JACEK TARAN DLA "TP"
W

W weekend w Krakowie odbył się ósmy już ogólnopolski zjazd Klubów „Tygodnika Powszechnego”, w którym udział wzięło ponad sto osób z całej Polski i z zagranicy (kluby istnieją też m.in. w Berlinie, Brukseli, Paryżu oraz w Oslo). W programie były m.in. przemówienia rabina Michaela Schudricha, abp. Grzegorza Rysia oraz s. Barbary Chyrowicz, wystąpienie RPO Adama Bodnara. W sobotę odbył się także mecz Redakcja vs Kluby, po bardzo zaciętej walce zakończony wynikiem 6:6. Po nim spotkaliśmy się w Piwnicy Tagasta augustiańskiego klasztoru na Kazimierzu, gdzie wystąpienie dla klubowiczek i klubowiczów przygotował kierownik działu Wiara Artur Sporniak. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]