Reklama

Ładowanie...

Van Gogh na dworcu kolejowym

Van Gogh na dworcu kolejowym

22.08.2016
Czyta się kilka minut
W budynku zabytkowego Dworca Głównego w Krakowie otwarto przeniesioną tu z Warszawy multimedialną wystawę „Van Gogh – Alive. Experience” (wcześniej odwiedziła m. in. Berlin, Florencję, Mediolan, Seul, Szanghaj).
Fot. Grażyna Makara
D

Dzięki użyciu technologii Sensory4 możemy doświadczyć cyfrowej wersji sztuki van Gogha w stężeniu niemal monstrualnym. Dla krakowian najciekawszy jednak będzie sam pomysł na wykorzystanie historycznego budynku, który wciąż czeka na godny siebie stały projekt. ©℗

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]