Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

To idzie młodość...

To idzie młodość...

08.06.2010
Czyta się kilka minut
Jadwiga Staniszkis: Jarosław Kaczyński niepotrzebnie kokietował Radio Maryja. Ale teraz główna walka jest o to, żeby przyciągnąć centrum i młodzież. Jeśli nie w wyborach prezydenckich, to w parlamentarnych... Rozmawiał Wojciech Załuska
W

Wojciech Załuska: Czasem mam wrażenie, że chce Pani zastąpić u boku Jarosława Kaczyńskiego Ludwika Dorna - być jego bliskim, kreatywnym współpracownikiem...

Jadwiga Staniszkis: Po prostu popieram Jarosława w wyborach, bo będzie znacznie lepszym prezydentem niż żyrandolowy, doczepiony do Tuska, Bronisław Komorowski.

Prof. Stanisław Erlich uważał Kaczyńskiego za najwybitniejszego studenta, jakiego spotkał. Świat zrobił się tak skomplikowany, że trzeba być kimś wybitnym, żeby definiować jego problemy. I Jarosław takim człowiekiem jest.

Zgodziłam się nawet zostać jednym z jego sparingpartnerów.

Sparingpartnerów?

Wzięłam udział w inauguracji spotkań programowych Kaczyńskiego - w warszawskim Hotelu Europejskim - mających przygotować go do debaty z Komorowskim.

...
18209

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]