Reklama

Ładowanie...

To idzie młodość...

08.06.2010
Czyta się kilka minut
Jadwiga Staniszkis: Jarosław Kaczyński niepotrzebnie kokietował Radio Maryja. Ale teraz główna walka jest o to, żeby przyciągnąć centrum i młodzież. Jeśli nie w wyborach prezydenckich, to w parlamentarnych... Rozmawiał Wojciech Załuska
W

Wojciech Załuska: Czasem mam wrażenie, że chce Pani zastąpić u boku Jarosława Kaczyńskiego Ludwika Dorna - być jego bliskim, kreatywnym współpracownikiem...

Jadwiga Staniszkis: Po prostu popieram Jarosława w wyborach, bo będzie znacznie lepszym prezydentem niż żyrandolowy, doczepiony do Tuska, Bronisław Komorowski.

Prof. Stanisław Erlich uważał Kaczyńskiego za najwybitniejszego studenta, jakiego spotkał. Świat zrobił się tak skomplikowany, że trzeba być kimś wybitnym, żeby definiować jego problemy. I Jarosław takim człowiekiem jest.

Zgodziłam się nawet zostać jednym z jego sparingpartnerów.

Sparingpartnerów?

Wzięłam udział w inauguracji spotkań programowych Kaczyńskiego - w warszawskim Hotelu Europejskim - mających przygotować go do debaty z Komorowskim.

...
18209

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]