Reklama

Siepomaga szpitalom

Siepomaga szpitalom

23.03.2020
Czyta się kilka minut
Ponad 15,2 mln zł – tyle w chwili zamykania bieżącego wydania „Tygodnika Powszechnego” zebrała fundacja Siepomaga na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z epidemią COVID-19. Akcję wsparło ponad 229 tys. osób.
F

Fundacja, która zwykle inkasuje prowizję od każdej zbiórki, tym razem z niej zrezygnowała. Opłat nie pobierają także operatorzy systemów płatniczych, za pomocą których można wpłacać pieniądze; dzięki temu cała zebrana kwota pójdzie na wsparcie szpitali. Placówki z całego kraju mogą zgłaszać do fundacji zapotrzebowanie na brakujące akcesoria. Siepomaga wraz ze współpracującymi firmami zajmie się zakupami i przekaże sprzęt potrzebującym.

Zbiórka ma trwać tak długo, jak długo ze szpitali płynąć będą apele o pomoc. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]